Живи в Черкасах

Розваги, прем’єри, виставки… Усе, варте уваги черкасців та гостей міста, відтепер міститиме журнал «Живи в Черкасах». Нове видання можна буде знайти у магазинах, театрах, готелях – всюди, де бувають люди. Ідея створення альманаху належить меру міста Сергію Одаричу. Він переконаний: городяни недостатньо поінформовані про події, які відбуваються в місті. Тож заходи анонсуватиме журнал. Черкаський глянець бачила Ірина Гришко.

Перший номер журналу «Живи в Черкасах» Сергій Одарич презентував журналістам. Яскравий, сучасний і якісний глянець, накладом 25 тисяч примірників, обійшовся у 70 тисяч гривень. Автор ідеї зазначив: проект некомерційний і самоокупний. Витрати на друк покрила реклама, яка займає чимало місця на сторінках видання. Сергій Одарич, міський голова Черкас: «Ми розраховуємо, що видання матиме наклад 30 тисяч і поширюватиметься безоплатно».
Головне призначення журналу – завчасно інформувати черкасців про те, який відпочинок чекатиме їх у рідному місті.
Сергій Одарич, міський голова Черкас: «Ми стикнулися з парадоксом: жителі та гості міста часто непоінформовані про ті чи інші події, які відбуваються в Черкасах. Призначення журналу – анонсувати всі мистецькі , культурні, спортивні заходи в місті на найближчий місяць».
Перший номер «Живи в Черкасах» розповідає про прем’єру «Циганського барона» українською, діючі виставки у Художньому та Краєзнавчому музеях, новини спорту, дитячий конкурс та календар подій на квітень. Крім того, має журнал і англомовну версію анонсів.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут