Житловий конфлікт

5 черкаських сімей подали позов до суду на Фонд молодіжного житлового кредитування. Організація, яка б мала сприяти пільговому житловому кредитуванню молоді, не виконує своїх прямих обов’язків, – стверджує Оксана Шпильова. ЇЇ родина першою звернулась до суду. Фонд та будівельна компанія «Інтербуд», за словами позивачки, навмисне затягують час до введення в експлуатацію житла, щоб «викачати» більше грошей з позичальників. Приміром, для родини Оксани Шпильової, яка уклала кредитну угоду з фондом, житло в 3 рази зросло в ціні.
Оксана Шпильова, позивач: «Ми внесли 2 755 грн. – перші 3%. 87 тисяч нам дала держава. 3% ми мали б заплатити по закінченні, коли б оформляли право власності. Цих коштів вистачило, щоб збудувати нам житло. Чому не збудували – незрозуміло».
Ірина Некрасова, заступник директора МЖК: «Будівництво йде тоді ритмічно, коли 100% фінансування, то тоді можна вимагати і якість будівництва, і терміни введення в експлуатацію, й інші будівельні норми».
За 2 роки судової тяганини Фонд розірвав кредитну угоду із Шпильовими, що не на їх користь. На наступному судовому засіданні молода сім’я вимагатиме залишити за їхньою родиною право власності на квартиру.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net