Житловий конфлікт

5 черкаських сімей подали позов до суду на Фонд молодіжного житлового кредитування. Організація, яка б мала сприяти пільговому житловому кредитуванню молоді, не виконує своїх прямих обов’язків, – стверджує Оксана Шпильова. ЇЇ родина першою звернулась до суду. Фонд та будівельна компанія «Інтербуд», за словами позивачки, навмисне затягують час до введення в експлуатацію житла, щоб «викачати» більше грошей з позичальників. Приміром, для родини Оксани Шпильової, яка уклала кредитну угоду з фондом, житло в 3 рази зросло в ціні.
Оксана Шпильова, позивач: «Ми внесли 2 755 грн. – перші 3%. 87 тисяч нам дала держава. 3% ми мали б заплатити по закінченні, коли б оформляли право власності. Цих коштів вистачило, щоб збудувати нам житло. Чому не збудували – незрозуміло».
Ірина Некрасова, заступник директора МЖК: «Будівництво йде тоді ритмічно, коли 100% фінансування, то тоді можна вимагати і якість будівництва, і терміни введення в експлуатацію, й інші будівельні норми».
За 2 роки судової тяганини Фонд розірвав кредитну угоду із Шпильовими, що не на їх користь. На наступному судовому засіданні молода сім’я вимагатиме залишити за їхньою родиною право власності на квартиру.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут