Жити комфортно

Біла стеля, пофарбовані стіни і чисті засклені вікна. Такими коридорами ходять жителі багатоповерхівки по вулиці Ярослава Галана, 9. Мешканці будинку самі ініціювали проведення ремонту. З проханням допомогти звернулися до Соснівської служби утримання будинків. Жителі зібрали кошти, а СУБ направила штукатурів і малярів. Про спільні заходи задля комфортного та кращого життя в сюжеті кореспондентів ВІККА-НОВИН.

У цьому будинку вона живе 10 років. За цей час не було жодного ремонту. А тепер Надія Медведенко з гордістю запрошує на 9 поверх, де ще пахне фарбою.
Надія Медведенко, член ініціативної групи: «Ми дуже раді, ми живемо справді, як вдома».
На місці красивого коридору важко уявити розруху.
Надія Медведенко, член ініціативної групи: «Раніше це вікно було забите фанерою, обписане, брудне зовсім».
Тепер – чисті вікна радують око. Надія Медведенко розповідає, як оббивала пороги Соснівської служби утримання будинків та збирала гроші з мешканців на ремонт коридорів. Для кожної сім’ї оновлення приміщень коштувало 50-80 грн.
Тамара Миколаївна, мешканка: «На матеріали складалися, майстри робили. Тепер прекрасно почуваємося».
Олександр теж радіє. Його малому синові жити в красивому будинку.
У них нові вхідні двері, є домофон, у дворі – доглянуті клумби, а нещодавно поряд із будинком встановили дитячий майданчик.

Ганна Демченко, голова Комітету самоорганізації населення « Соснівський»: «До мене звернулися мешканці з проханням встановити майданчик, я до міського голови звернулася. Вже через півтора місяця тут стояв дитячий майданчик».
Поки що це єдиний новий сучасний майданчик для дітей на «Луначарці». Тому діти з усього району приходять сюди гуляти.
За 3 місяці будинок на Я. Галана, 9 став престижним житлом із дитячим майданчиком. Працівники Комітету самоорганізації населення «Соснівський» вважають, що це не випадковість. Адже ініціатива та праця має винагороду.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут