Жінки Золотоноші вже отримали вітання з Міжнародним жіночим днем

Яке ж 8 березня без квітів і подарунків? У переддень Міжнародного жіночого дня Голова Ради фонду інтелектуальної співпраці «Україна – ХХІ століття» Богдан Губський традиційно завітав у Золотоношу. На святковий вогник зібрав найактивніших жінок-ветеранів праці.

Вони вже ветерани праці, але не знають і на пенсії, що таке відпочинок. Ці жінки – визнані трудівниці Золотоніщини. Вони й досі ведуть активне громадське життя, працюючи на процвітання рідного міста. Об’єднані спільною метою, активістки Золотоноші створили клуб «Золота осінь».

Станіслава Лобода, начальник управління ПФУ м. Золотоноша: «А «Золота осінь» що це таке? Це підсумки всього, що ми зробили. А що таке жінка? Це все в житті – з неї все починається та завершується».

На перше урочисте засідання ветеранський актив Золотоноші зібрав голова Ради фонду інтелектуальної співпраці «Україна – ХХІ століття» Богдан Губський. Принагідно почесний громадянин Золотоноші привітав жінок із прийдешнім святом.

Богдан Губський, голова Ради Фонду інтелектуальної співпраці «Україна – ХХІ століття»: «Я хочу особисто привітати вас у цей святковий день. Можна?»

Така щира увага для цих жінок – найкращий подарунок. Кожна отримала квіти та символічний презент. А щоби святкування було ще душевнішим, Богдан Губський привіз зі столиці і музикантів.

Раїса Мотрич, голова Ради ветеранів м. Золотоноша: «Ми йому дуже вдячні за те, що він до нас надзвичайно уважний. Він завжди цікавиться життям наших ветеранів, цікавиться індивідуально учасниками бойових дій, приїздить на День нашого міста. Нам це надзвичайно приємно».

Завітав на зібрання і міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський.

Віталій Войцехівський, міський голова м. Золотоноша: «У місті є нова традиція – проводити приємні заходи до свят, які відзначають незалежно від того, чи проходять у країні якісь політичні події. Яскравим прикладом є сьогоднішня наша зустріч».

Свято для ветеранів праці й активісток Золотоноші вдалося на славу. Наостанок Богдан Губський привітав й решту жительок міста.

Богдан Губський, голова Ради Фонду інтелектуальної співпраці: «Україна – ХХІ століття»: «У переддень весняного свята хочу від щирого серця привітати всіх жінок Золотоніщини із цим жіночим святом. Хотів би подякувати їм за те, що вони виховують наше підростаюче покоління, що вони докладають зусиль до розвитку міста Золотоноша. Кохання вам, добра і щастя».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net