Жарені факти

Підгорілі новини. Редакція Корсунь-Шевченківської газети «Надросся» згоріла вщент. А разом із нею районна рада ветеранів і торговельний павільйон. Пожежа трапилася з вини місцевих жителів, які палили сміття поблизу будівлі. Через поривчастий вітер вогонь перекинувся на металевий кіоск, а потім і на приміщення редакції. Ніхто з працівників не постраждав. Проте полум’я знищило всю дерев’яну покрівлю понад столітньої споруди. Подробиці у сюжеті Ольги Скорик.

Недільний спокій Корсуня сколихнула новина – горить редакція газети «Надросся» та районна рада ветеранів. Пожежа спалахнула по обіді із звичайного згарища сміття, залишеного без догляду. Вогонь знищив торговельний павільйон місцевого поліграфічного підприємства та перекинувся на сусідню будівлю. Це приміщення орендує рада ветеранів і районна газета.
Людмила Моренко, редактор корсунь-шевченківської газети «Надросся»: «Сусіди бачили, як горів цей магазин. Я коли приїхала, то тут уже догоряло все. Горів оцей куток покрівлі. Почала всіх викликати, що ж могла зробити, тільки руками розвожу. А пожежники своє вже робили».
Олександр Крижевський, начальник караулу СДПЧ-15 м. Корсунь-Шевченківське: «Виїхали дуже швидко, менше хвилини. Повідомлення було, що горить редакція газети «Надросся». Коли ми приїхали, було

видно, що згорів практично до тла магазинчик і вогонь поширився на ту будівлю і цю, практично до середини по горищу. Визвали службу газу, перекрили газ».
Та здолати вогняну стихію виявилося не так просто. Будівлі вже понад 120 років, і в середині вона дерев’яна. Ускладнювало гасіння і подвійне горище, вкрите залізом, а з верху ще й шифером. На допомогу місцевим рятувальникам прибули пожежники із Стеблева, Корсунь-Шевченківського лісництва та Хлібоприймального комбінату.
Людмила Моренко, редактор корсунь-шевченківської газети «Надросся»: «Дуже вони майстерно працювали, швидко. Я не знаю поки що цих хлопців. А Женя Рясновський кидався у вогонь голий, я вже переживала, в одній спецовці. Я дуже вдячна всім, хто був задіяний на гасінні пожежі».
З вогню та полум’я рятувальники винесли редакційну бібліотеку, архів та обладнання. За долю ж приміщення боролися впродовж шести годин. Та будівля вигоріла вщент. Пожежників викликали запізно. Утім, читачам «Надросся» засмучуватися не варто. Редакційний колектив запевняє, що попри пожежу газета й надалі виходитиме справно.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут