Здрастуй, цензуро!

Цими днями стався безпрецедентний випадок – за допомогою суду влада заборонила критикувати дії уряду та Прем’єр-міністра в усіх засобах масової інформації та в рекламі. Цей факт викликає глибоку стурбованість за долю демократії і свободи слова в Україні. Про це йшлося на прес-конференції лідера обласного осередку Партії Регіонів України, яка днями відбулася у Черкасах.

У Черкаському осередку Партії Регіонів журналістам продемонстрували відеоролик, який і став приводом для ухвали славнозвісного Печерського райсуду Києва. Вона забороняє будь-де розміщувати недобросовісну рекламу відносно Глави Уряду України – голови політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Також забороняється розміщувати будь-яку іншу соціальну рекламу та оприлюднювати її в будь-який спосіб до розгляду спору по-суті.
Віталій Бут, голова обласної організації Партії Регіонів України: «Це повернення в період цензури. Ми всі так довго боролися за те, щоб мати можливість вільно висловлювати свою думку, вільно обговорювати будь-які питання, які наболіли у нас з вами».
На думку головного регіонала області Віталія Бута, таким чином чинна влада намагається убезпечити себе від будь-якої критики на свою адресу. Пан Бут зазначив, що у згаданому ролику використані лише реальні факти з теперішнього життя України.
Віталій Бут, голова обласної організації Партії Регіонів України: «Якщо нашим людям сьогодні живеться важко, якщо наші люди сьогодні на межі бідності чи за межею давно, якщо люди голодують, якщо

голодують діти, чи можемо ми про це не говорити з вами?».
Позиція Партії Регіонів стосовно цього інциденту чітка. Політики, які диктують суспільству заборону плюралізму думок, заборону відкритого висловлювання оцінок роботи Уряду і найвищих посадових осіб – небезпечні для суспільства і для майбутнього України.
Віталій Бут, голова обласної організації Партії Регіонів України: «Ми гостро засуджуємо такі дії і ще раз говоримо, що в нашій державі це неприпустимо».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net