ЗД-кіно крокує у маси!

ЗD-кіно крокує у маси! Відтепер об`ємним повноколірним зображенням можуть насолоджуватися і черкаські кіномани. У місті відкрився сучасний кінозал для перегляду картин у форматі 3D. Він пропонує черкаським глядачам новий підхід до кінопоказу та чималий асортимент ЗD стрічок. Більше про «черкаський портал» у світ ЗD знає кореспондентка ВІККА-НОВИН Марина Лук’яненко.

Марина Лук’яненко, кореспондент: «Портал у світ тривимірного кіно відтепер є і у Черкасах. Перепустка до нього, звісно, квиток та спеціальні поляризаційні окуляри. Одягнувши їх, глядач потрапляє до казкового кіносвіту ЗD, у якому країною чудес мандрує Аліса».
Стрічка «Аліса в країні чудес» створена за останнім словом кінотехнологій та спецефектів. Цей фільм, переконують кінокритики, неодмінно потрібно переглянути у ЗD. Тож знімальна група ВІККА-НОВИН прямує до кінозалу, аби особисто відчути так званий «ефект присутності». Без спеціальних поляризаційних окулярів зображення на полотні екрану не чітке, та й бажаного ефекту не досягнути. Тому кожен глядач на вході до кінозалу отримує такі необхідні для перегляду ЗD-стрічки окуляри.
Дмитро Черняєв, відеодизайнер: «Изображение разбивается на два канала, один – для левого глаза, один – для правого. Таким образом мы получаем одну картинку, она уже объемная, эта ЗD-картинка».
Крок назустріч цифровим технологіям черкаським кіноманам до вподоби.

Вже зовсім скоро черкаські глядачі зможуть побачити у ЗD ще дві стрічки: «Як приборкати дракона» та «Зоряні собаки».
Зась до ЗD, на жаль, людям, котрі мають проблеми із зором. Поєднання окулярів для корекції вад зору із поляризаційними бажаного «ефекту присутності» не дасть. У такому разі офтальмологи радять шукати порятунку у використанні оптичних лінз.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net