Заправився газом – отримав приз!

Ноутбук, автомагнітолу, GРS-навігатор, мобільний телефон, набір для пікніка та інші цінні й приємні подарунки отримали від компанії АГНКС «УКРЕНЕРГО» черкаські водії. На газовій заправці цієї компанії, що працює на 8-му кілометрі Смілянського шосе, відбулася акція для постійних клієнтів. Вони вже оцінили переваги компанії, яка пропонує автомобілістам високий сервіс і заправлення якісним стиснутим природнім газом на базі сучасної автоматичної газонаповнювальної компресорної станції, аналогів якої в Черкасах немає.

Завдяки фортуні та компанії АГНКС «УКРЕНЕРГО» цей черкащанин став щасливим власником ящика пива. Ще чотири ящика цього напою також знайшли своїх нових господарів. Усе це в рамках акції. На газовій заправці відбувся розіграш цінних призів для її постійних клієнтів. Не менше пощастило й черкащанам, які отримали від компанії набір для пікніка, автомагнітолу, GРS-навігатор, мобільний телефон і супер-приз – ноутбук.
Не залишилися без приємних подарунків і водії, які цього дня скористалися послугами газової станції та завітали на акцію. Віктор Бурлака подарунку радіє. Він вже два роки є постійним клієнтом компанії. Якістю наданих послуг водій також задоволений.
Віктор Бурлака, клієнт: «Дуже високий сервіс, є персонал, який заправляє авто, вставляє та виймає пістолет. А ще – тут гарний тиск дають, порівняно з іншими станціями».

До того ж, заправляють авто тут стиснутим природнім газом на базі сучасної автоматичної газонаповнювальної компресорної станції. А головне – все це відбувається дуже оперативно. Також кожен, хто заправив авто на цій станції, стає учасником програми лояльності.
Олександр Пилипчук, представник газової заправки: «Програма лояльності спрямована на те, щоб кожен клієнт міг користуватися привілеями нашої заправки, тобто кожен клієнт, який приїжджає до нас, має знижку на газ, збирає бали, а потім обмінює їх на акційне пальне».
А потім має змогу взяти участь у розіграші цінних призів. У компанії обіцяють: ця акція перша, але точно не остання.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net