Заповідник засяє по-новому

Сюрприз очікує на корсунських любителів відпочинку на природі. У Корсунь-Шевченківському державному історико-культурному заповіднику нині готуються до початку нового паркового сезону. Десять працівників Черкаського комунального підприємства «Дирекція парків» впродовж двох тижнів допомагали корсунчанам максимально відновити заповідник. Вже скоро відвідувачі побачать його оновленим. Як змінився парк – бачили журналісти ВІККА-НОВИН.

Два тижні поспіль працівники черкаської «Дирекції парків» трудилися над облаштуванням корсунського парку. Вони чистили дерева на Центральній алеї, обрізали гілля та впорядковували газони. Навіть у корсунчан з’явилося стільки ентузіазму, що вони почали безкоштовно встановлювати в парку ліхтарі, урни. Нові лавочки з’явилися завдяки місцевому лісгоспу. Завзяті комунальники своєю роботою дали поштовх для проведення інших робіт з благоустрою заповідника. Директор Корсунь-Шевченківського заповідника задоволена виконаною роботою.
Парасковія Степенькіна, директор Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника: «Я хочу сказати сьогодні велике спасибі всім, хто працював, тому що працювали дуже добре, професійно та щиро. Так, ніби все робили в себе дома, спасибі велике».
Директор комунального підприємства «Дирекція парків» говорить, що натхненником грандіозного ремонту став черкаський міський голова.

Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «Вони зустрілися походили по цьому парку, і наш міський голова каже: «Ну, в нас є «Дирекція парків», яка теж навела лад і порядок у черкаських парках, скверах, то ми Вам можемо надіслати на допомогу наших працівників».
Без такої ініціативи корсунський парк навряд чи знайшов би кошти на оновлення. Заповідник має статус державного. Нині він ледве виживає. Депутати обласної ради не можуть виділити кошти на його утримання.
Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «Ми – та перша ластівка, яка все-таки допоможе заповіднику стати з колін».
Вже цього тижня Черкаський водоканал відновить роботу паркового фонтану. Згодом у парку з’явиться карта-план для екскурсантів під назвою «Подорож старовинним парком». А день відкритих дверей у Корсунь-Шевченківському заповіднику буде вже у цю п’ятницю.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net