Закоханий у Черкаси

«Земля моя прекрасна». Таку назву має виставка черкаського художника Микола Колядка. Днями митець свої полотна презентував у Художньому музеї. Микола Колядко пише натюрморти, портрети, сюжетні твори. Черкащанин чимало років працював режисером, а нині він – актор драматичного театру. У виставі «Ленін love, Сталін love» Микола Колядко виконує роль селянина. Художник закоханий в обласний центр, тож частину полотен присвятив Черкасам. Картини «Пробудження весни на «Митниці» та «Рибалки в Долині троянд» бачила наша знімальна група.

50 робіт Микола Колядко представив на виставці «Земля моя прекрасна». Митець не приховує, що найбільше пише пейзажі. На картинах зображує «Митницю», «Соснівку» та «Дахнівку». У мальовничих куточках шукає світлі, сонячні й оптимістичні мотиви.
Микола Колядко, художник: «Могутні сосни, незрізані дуби, старовинні дачі кінця 19 ст. Дуже цікаві мотиви. Яскраві бризки, коли сідає сонце, між деревами. Мені хотілося все це передати».
Микола Колядко – послідовник імпресіоністів. Свої твори виконує пастеллю та олією. В роботі особливо натхненний, коли помітна мінливість освітлення у природі. Микола Колядко говорить, що природа, як символ життя, є для нього втіленням творчої діяльності та світом його мистецтва.
Микола Колядко, художник: «Творчість – те, що закладається в людині, зароджується з дитинства».
Надихається Микола Колядко й любовними темами. На своєму триптиху показує «Чекання», «Зустріч» і « Щастя».

Микола Колядко, художник: «Мені хотілося передати красу людських почуттів. На фоні природи і лань є, це образ об’єднання».
Микола Колядко представив лише незначну частину своїх полотен. Персональні виставки його творів уже відбулися в Каневі, Кам’янці. Окремі роботи митця є в багатьох обласних музеях і приватних колекціях Німеччини, Франції та Голландії.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net