Закохана в бухгалтерію

16 липня – професійне свято бухгалтерів. В усьому світі склалася традиційна думка про те, що «повелителі цифр» є нудними та посередніми особистостями. Утім, як показує життя, бухгалтери – це люди з цікавими захопленнями, мають почуття гумору та схильні до творчості. Саме з таким бухгалтером познайомилась знімальна група ВІККА-НОВИН. Світлана Цимбалюк – головний бухгалтер ОДА ділилася секретами бухгалтерської майстерності, овочівництва, краєзнавства. Як творча особистість не байдужа вона і до поезії.

Світлана Цимбалюк, головний бухгалтер ОДА: «Забезпечення фінансово-господарчої діяльності ОДА».
Така офіційна назва її щоденних робочих буднів. Світлана Цимбалюк – головний бухгалтер Черкаської ОДА. Професію «повелитиля цифр» обрала ще в роки перебудови, як одну з найзапитаніших. Сьогодні професія бухгалтер –не менш популярна. Утім, за роки вивчення податкового та нормативного законодавства бухгалтерія перетворилась на сенс всього її життя. До роботи у Світлани Цимбалюк свої підходи.
Світлана Цимбалюк, головний бухгалтер ОДА: «Неакуратна і недисциплінована людина не стане бухгалтером. Коли не вистачає 4 копійки в мільярдному звіті, то їх треба шукати».
На роботі у головного бухгалтера «дебет завжди сходиться з кредитом», що не скажеш про сімейне життя, – зізнається жінка.
Світлана Цимбалюк, головний бухгалтер ОДА: «Це тільки в сімейному

бюджеті кредит перевищує дебет, а в професії цього не може бути».
Від світу цифр сумлінний та відповідальний працівник відпочиває в турпоходах. З рюкзаком та палаткою головний бухгалтер об’їздила всю Україну.
Світлана Цимбалюк, головний бухгалтер ОДА: «Коли ти виходиш на природу, чуєш звук пташиного співу, шелесту дерев. Це не може не приносити задоволення».
Світлана Цимбалюк надає перевагу активному відпочинку. Навіть якщо приходить втомлена з роботи, поспішає на свій маленький городик.
Світлана Цимбалюк, головний бухгалтер ОДА: «Після роботи, якщо є негативна енергетика, то хай вона йде в землю. Це таке задоволення приносить. Дивишся, чи щось поспіло, чи ніхто нічого не поїв».
Відпочиває від цифр держслужбовець і коли дресирує свою улюбленицю Діану.
Як справжній професіонал, Світлана Цимбалюк в День професійного свята разом зі своєю командою робитиме квартальний звіт. Святкуватимуть вже після його здачі.
Утім, головний бухгалтер не нарікає. Робота – завжди на першому місці. До того ж, постійно перебуваючи у світі цифр, держслужбовець навчилася цінувати кожну хвилину спілкування з навколишнім світом, навіть якщо попереду річний квартальний звіт, а робочий день триває з 8 ранку до 8 вечора.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут