Закінчено шкільний роман…

У суботу школярі Черкас відсвяткували випускний. Упритул до самостійного життя наблизилися дві з половиною тисячі юних черкасців. Після урочистостей у школах вони традиційно пройшли ходою від площі Богдана Хмельницького до площі Леніна. Разом з випускниками крокували і кореспонденти ВІККА-НОВИН.

Щороку свято яскравішає. Черкаські випускники вражають, дивують, а подекуди й шокують городян модними сукнями та неймовірними зачісками. На площі Богдана Хмельницького зібралися справжні світські дами, принцеси й наречені. За блиском прикрас і стразів важко впізнати сімнадцятирічних дівчат. Ще б пак! Туалет випускників цьогоріч у середньому потягнув на 2 тисячі гривень. Приблизно у сімсот гривень обійшлися родинам одинадцятикласників ресторані подарунки вчителям. Усе – заради пам’ятного випускного.
Валентина Каніщева, мати випускника: «Ми готувались до свята і хочеться отримати від нього задоволення»
Щасливі випускники, вчителі та батьки вирушають до площі Леніна. Там на них чекає вітання від міської влади та невеликий концерт. Перед початком програми вчителі діляться враженнями від особистих якостей школярів.
Наталія Кузнецова, класний керівник ЗОШ№ 11: «Емоційні, дружні, цілеспрямовані, добиваються всього самостійно».
Попри це, педагоги знають: майбутнє випускників – у руках їхніх батьків.

Тетяна Надточій, вчитель англійської мови СШ№ 13: «Надія на батьків і владу, яка зверне-таки увагу на підростаюче покоління».
Самі ж випускники у святковій ейфорії пам’ятають про день завтрашній.
Інна, випускниця СШ№ 13: « Хотілося б вступити у навчальний заклад, який вибрала, і життя, щоб склалося так, як я запланувала і хочу».
Оксана, випускниця СШ №4: «Після випускного стаєш дорослішим».
Міські керманичі у дорослому житті радять випускникам зважати на поради старших.
Микола Шкарабура, заступник міського голови: «Я сьогодні від міськвиконкому зичу, щоб ви слухали поради батьків, їхні і вчителів поради ви сприйматимете, як і в дитинстві, але оцінки вам ставитиме життя».
Далі – випускники традиційно кружляють у танці та пускають кульки у небо. Після святкування вчорашні школярі зустрічають схід сонця.

Випускники у погонах

20 червня прощалися зі своїм навчальним закладом і студенти Черкаської академії пожежної безпеки. Тридцять четвертий випуск дав путівку в професійне життя двомстам сімдесяти дев’яти лейтенантам служби цивільного захисту. Загалом же заклад виховав не одне покоління рятувальників, гідних цього звання.

Віталій Бут, ректор ЧПА ім. героїв Чорнобиля: «Високе звання випускників нашого закладу носять 11 тисяч офіцерів».
Очільник академії у промові бажав випускникам під час служби не забувати про вірність обов’язку і покликанню, честь рятувальника і громадянську відповідальність. Для професійних звершень вистачить знань і не забракне сил.
Віталій Бут, ректор ЧПА ім. героїв Чорнобиля: «Ще 4-5 років тому ви прийшли до нас несміливими школярами, а тепер ви змужніли, отримали віру у власні сили змінити щось у своєму житті».
Батькам і гостям заходу майбутні вогнеборці продемонстрували можливості кращих спортсменів та пожежно-тактичні вправи. Найприємніший момент урочистостей – офіцерський вальс.
Завершила свято традиція підкидання монет у небо.
Випуск-2009 унікальний тим, що вдалося працевлаштувати найбільшу в історії академії кількість випускників. Молоді фахівці вже сьогодні почнуть працювати.
Андрій Зінченко, випускник: «Обрав таку професію, бо вона престижна і оплачувана».
Катерина Бородай, випускниця: «Випускаюся і працюватиму у інспекції».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net