За знання – стипендія

18 обдарованих черкаських дітей з різних шкіл міста отримали стипендії міського голови. Впродовж року щомісяця їм перераховуватимуть по 180 гривень. Це талановиті школярі, які не просто добре вчаться і мають гарні оцінки, а ще й беруть активну участь у громадському житті міста. На церемонії нагородження стипендіатів побувала кореспондентка ВІККА-НОВИН Наталя Кириленко.

Стипендії міського голови у номінаціях: «За високі досягнення у вивченні базових дисциплін», «Досягнення у спорті, музиці та хореографії» днями отримали обдаровані черкаські школярі. Якщо у людини є бажання, хист та величезна сила волі, тоді вона може досягти найвищих результатів, –вважає Сергій Одарич.
Сергій Одарич, міський голова Черкас: «Вміння планувати свій час, розраховувати свої сили, примушувати, переступити через «не можу» і досягнути мети – це, я вважаю, дуже важлива риса».
Одним із пріоритетних завдань Черкас є турбота про молодь. Стипендії міського голови покликані матеріально та морально заохочувати дітей.
Сергій Одарич, міський голова Черкас: «Що стосується влади, то, я вважаю, насамперед ми повинні допомагати і заохочувати таких людей, як ви – нашу гордість».
Учениця 8 класу гімназії № 9 запровадила міський конкурс «Краща модель учнівського самоврядування», є організатором проведення благодійних акцій до Дня Святого Миколая. Має сертифікат міського

голови міста Черкас про закінчення «Школи молодого менеджера». Вона впевнена, що молодь міста – це не лише майбутнє, а це і сьогодення. Учнівська молодь дякувала меру за визнання.
Анастасія Чубіна, учениця 8 класу гімназії № 9: «За те, що сьогодні ви приділяєте нам багато уваги, за те, що сьогодні ви нас підтримуєте, адже стипендія міського голови для творчих і обдарованих дітей є і стимулом, і винагородою за плідну і творчу працю».
Вже цьогоріч міська влада збирається відзначати не лише учнів, які досягають високих результатів, а й підтримувати педагогів, зусиллями яких були розкриті таланти дітей.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут