За справедливі податки!

Справедливих податків вимагали підприємці на мітингу під стінами обласної адміністрації. Приватні підприємці з різних ринків міста та області продовжують бастувати проти нового податкового кодексу, який у першому читанні прийняла Верховна Рада. Вони переконані – ці новації боляче вдарять по підприємцях і змусять їх жебракувати. Нагадаємо, проект Податкового кодексу розглядатимуть восени 2010 року. Обласна влада проблеми підприємців розуміє вже сьогодні і пропонує обговорити їх на круглим столом.

Григорій Мефодійович торгує на ринку вже 15 років. Він продає дитячі іграшки. Натомість проблеми у нього та інших підприємців, які зібралися на мітингу, – зовсім не дитячі. Чоловік боїться, що заплановані владою податкові новації можуть залишити його сім’ю без хліба.
Григорій Лазневий, приватний підприємець: «А шо простому люду надо – щоб була копійка, щоб сім’ю прогодувати і все».
В’ячеслав Іванович у торгівлі більше 10-ти років. Підприємець впевнений – влада хоче знищити малий бізнес. І захистити його від такої агресії – нікому.
В’ячеслав Керей, приватний підприємець: «Нас влада ніколи не чула і не почує… І взагалі – наш мітинг – безперспективний».
До своїх колег приєднуються і інші мітингувальники. Вони вимагають справедливих податків, реформ та впевненості у майбутньому.

Ніна Коробко, приватний підприємець: «Верховна Рада настільки відірвана від народу, що вони взагалі не розуміють, що таке ринковий збір та плата за послуги ринку).
Леонід Запорожець, голова Черкаської міської профспілки робітників торгівлі, громадського харчування і послуг: «Верховна Рада ввела нові драконівські збори з підприємців – по фіксованому податку – 75 грн., по єдиному надо платить в пенсійний фонд ще 350 грн.».

Підприємці закликають владу не заважати їм працювати. Повноцінній роботі малого бізнесу, на думку торгівців, допоможе і відміна ринкового збору та індивідуальний підхід до кожного бізнесмена.
Леонід Запорожець, голова Черкаської міської профспілки робітників торгівлі, громадського харчування і послуг: «Надо дивитися яка межа торгівлі, якщо у людини великі доходи – хай платить великі налоги».
Обласна влада вже пішла назустріч підприємцям і пропонує винести усі проблемні питання на масове обговорення. Відбудеться воно в обласній державній адміністрації 20 липня. Громадські слухання пропонують влаштувати сьогодні і парламентарі, які проект Податкового кодексу розглядатимуть восени.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут