За правопорядком у селі Криві Коліна стежить справжній шериф

Спокій Кривоколінської громади охороняє справжній шериф. Роман Круть дільничним працює вже 13 років. Останні два він живе і несе службу у Кривих Колінах, що на Тальнівщині. За кошти місцевого мецената та за сприяння правоохоронних органів йому збудували будинок шерифа. Це значно покращило ситуацію із правопорядком на селі. Це констатують як правоохоронці, так місцеві жителі. Днями у хатинці шерифа погостювала знімальна група ВІККА-НОВИН.

Марія Гаврилян, журналіст: «У селі Криві Коліна Тальнівського району із правопорядком все на відмінно. Спокій місцевих мешканців охороняє справжній шериф».
На відміну від голлівудських колег, кривоколінівський шериф не має ні коня, ні ковбойського капелюха, проте за правопорядок бореться так само наполегливо. Говорить, у цьому його покликання.
Роман Круть, дільничний інспектор с. Криві Коліна: «Сам потерпав від рук злочинців. Хотілося, щоб такого не повторювалося, то став допомагати людям».
Дільничним Роман Круть у Кривих Колінах працює вже не один рік. Раніше на роботу Роман Петрович їздив із іншого села. Два роки тому за кошти місцевого мецената йому звели «будинок шерифа». Тут чоловік живе і працює. Умовами, говорить, більш ніж задоволений.
Роман Круть, дільничний інспектор с. Криві Коліна: «Від того і порядок в селі, що є забезпечення, достойний порядок – залишається тільки працювати».

«Будинок шерифа» розділений на дві частини. Одна – це робочий кабінет дільничного, інша – його ж будинок, де Роман Петрович живе із дружиною та донькою. Чи не найбільше з цього приводу радіє саме дружина Наталя – чоловік майже завжди поруч. Хоч іноді, розповідає жінка, доводиться йому допомагати.
Наталя Круть, дружина шерифа: «Є таке знаєте, що приходять. З чоловіками мені менше доводилася мати справу, а з жінками, то вислухаю, поговорю. Допомогти може і не можу, а от добрим словом, то да».
Роман Круть стежить за правопорядком у 4 населених пунктах, які належать до Кривоколінської сільської ради.
Ольга Дяченко, сільський голова Кривоколінівської сільради: «По злочинності… Злочинів, як таких, в нас не наблюдається. Проводиться робота з людьми, профілактична, бесіди. Жителі, які ми знаємо, що можуть там шось, вони знаходяться під постійним наглядом».
Володимир Тютюнник, начальник відділу дільничних інспекторів УМВС України в Черкаській області: «І коли він знає, що дільничний на місці і його можуть в любий час викликати – це людину дисциплінує і вона боїться скоїти якесь правопорушення»
Роботою дільничного задоволені і мешканці села. За останні роки, говорять люди, рівень злочинності у Кривих Колінах значно зменшився.
Володимир Драченко, житель с. Криві Коліна: «Одколи він тут живе, то менше. Ночью то він хоть тут. Все таки не то, що було раньше».
Чимало уваги кривоколінівський шериф приділяє і профілактиці злочинності та роботі із молоддю.
Людмила Мудра, директор Кривоколінівського НВК: «Ми вже давно співпрацюємо з нашим дільничним, він у нас частий гість».
Людмила Мудра, директор Кривоколінівського НВК: «Ми проводимо заходи, де молодь відпочиває, там завжди присутній дільничний інспектор».
На Черкащині існує лише два «будинки шерифа». Їх звели відповідно до Указу Президента про поліпшення умов праці дільничних інспекторів від 2004 року. Кривоколінівський – гордість не лише правоохоронних органів, а й один із найкращих «будинків шерифа» в Україні.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net