За дитиною – до суду

В історії про усиновлення дворічної Жені з села Тіньок Чигиринського району і досі не поставлено крапку. Нагадаємо, за пияцтво та недогляд матір дівчинки ще 17 червня позбавили батьківських прав. Вже наступного дня Женю забрали майбутні прийомні батьки. У чигиринців така оперативність викликала підозри. Мовляв, дитину продали. Відтоді і триває протистояння між захисниками матері дівчинки та представниками влади. Днями відбулося чергове судове засідання. Чи поновили батьківські права Наталії Хабарової – дивіться у сюжеті далі.

Жителі Чигиринського району ще в червні стали на захист Наталії Хабарової. Пияцтво та недогляд, на їхню думку, були не настільки загрозливими, щоб позбавляти жінку батьківських прав. Захисники Хабарової шукали правди в райдержадміністрації, мітингували у Черкасах перед облдержадміністрацією, зверталися до Президента та Прем’єрки. І ось уже другий місяць поспіль вони доводять свою правоту у судах.
Станіслав Сурай, представник Н. Хабарової: «Ребенка насильно забрали. Мать одели в наручники, приковали к двери, ребенка вещи забрали, зашли без судового исполнителя».
Днями в Черкаському районному суді відбулося чергове засідання. Наталії Хабарової на ньому не було. Замість неї – представник. Він з самого початку звинувачує головуючого суддю в численних порушеннях. Серед них і те, що повістки до суду Хабарова отримує «заднім числом».
Станіслав Сурай, представник Н. Хабарової: «Датою 11.09 Черкаський районний суд направив в адресу відповідача судовий виклик по цій справі на розгляд суду на дату 8.09.2009».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net