З квітня черкаські пенсіонери отримуватимуть виплати по-новому (ВІДЕО)

З квітня черкаські пенсіонери отримуватимуть виплати по-новому. Законодавчі зміни роз’яснювали в головному управлінні пенсійного фонду. Зокрема, тимчасово діятимуть обмеження виплат працюючим пенсіонерам на "спеціальних" посадах. Це стосується держслужбовців, прокурорів, суддів та нардепів. При цьому, за ними зберігається право вибору, чи звільнятися з роботи, чи ні. Інші категорії працюючих пенсіонерів, розмір пенсії яких перевищує 1423 гривні, отримуватимуть 85 відсотків призначеної суми. Крім того, законодавці підвищили пенсійний вік жінок-пільговиків та загальний стаж роботи за вислугою років.

Анна Вовкогун, заступник начальника головного управління пенсійного фонду в Черкаській області: "Освіта, охорона здоров’я, працівники соцзабезпечення. Їм Зараз необхідно мати 25 років вислуги і маєш право на пенсію за вислугою років незалежно від віку. Починаючи з 1 квітня буде вже 25,5. Через рік – 26. І так протягом десяти років необхідної вислуги".

Світлана Зінник, начальник головного управління пенсійного фонду в Черкаській області: "Якщо з 80-ти тисяч працюючих пенсіонерів, а це 19 % до загальної кількості, то за нашими розрахунками, норми законів вплинуть десь на 20 тисяч. Це 5 % від загальної кількості працюючих".

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net