Ювілей митців

Ювілей митців. Виставкою своїх кращих робіт відсвяткувала свій ювілей кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Творчий колектив митців святкував своє десятиріччя. Привітати кафедру зі святом завітало чимало черкащан. Деталі – в наступному сюжеті.

Аби вшанувати та привітати з ювілеєм кафедру образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, до Художнього музею завітали більше півсотні черкащан. Десятиріччя кафедри черкаські митці вирішили відзначити святковою виставкою.
Віктор Олексенко, викладач: «Відзначаємо ми це свято гарною виставкою робіт наших студентів. Я нещодавно був у Києві та бачив виставку якогось столичного навчального закладу. Ви знаєте, в мене гордість за наш університет і кафедру всередині жевріє. Адже роботи – на дуже гарному мистецькому рівні».
Цього дня на свято кафедри мистецтв завітали справжні поціновувачі художнього мистецтва. Зворушливі привітання, нагороди та букети квітів цього дня стали перепусткою на святковий захід.
Тетяна Касьян, завідувачка кафедри: «Створила цю кафедру та роблю все можливе задля її подальшого процвітання. Хочу подякувати нашим студентам, адже вони найкращі для нас. Також хочу подякувати своїм колегам, з якими мені дуже приємно працювати».
Окрім низки приємних привітань і нагород, цього дня на адресу кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва звучала й низка музичних вітань. Відвідувачі виставки мали можливість насолодитися не лише роботами студентів, але й творами викладачів кафедри.

Дар’я Жук, студентка: «Щороку створюють щось нове, в конкурсах часто беруть участь. Із кожним роком щось нове для себе черпаємо».
Ювілейна експозиція складається з близько сотні робіт із різних сфер мистецтва, а саме: живопису, скульптури, графіки, кераміки та проектів інтер’єру. Закінчилося свято мистецтва гучними аплодисментами та подяками від гостей виставки.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net