Юлія Тимошенко у суботу відвідала Черкащину

Канів, Золотоноша, Сміла та Черкаси. Таким у суботу був маршрут Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко під час візиту на Черкащину. У Каневі глава Уряду вручила 11 тисяч актів на право власності землею, безоплатно оформлених за новою системою. В інших містах області Юлія Володимирівна виступила перед територіальною громадою, у Черкасах відбувся наймасштабніший мітинг та концерт «З Україною в серці». Прем’єра слухали і кореспонденти ВІККА-НОВИН.

До приїзду Прем’єрки – лічені хвилини. На майдані у Каневі майорять біло-червоні стяги, люди вишикувалися над дорогою, аби зустріти гостю. Місцеві бютівці вітають свого лідера букетом троянд. Вона їх – діловим потисканням рук та усмішкою. Потому Юлія Володимирівна рушає до громади. Люди охоче обговорюють з нею свої проблеми, висловлюють свою підтримку. Після Тимошенко іде до будинку культури, привітно вітаючись з присутніми. На сцені глава Уряду бере слово. Говорить про те, що сьогодні влада чинить потужний супротив діяльності її команди. Зокрема, і щодо нової системи видачі атів права власності на землю. Утім, вона не жалітиметься, а продовжуватиме працювати.
Юлія Тимошенко, Прем’єр-міністр України: «Біля кожного земельного кадастру створили протягом останніх десяти років безліч структур, аби брати з людей гроші за все: за прив’язку їхньої землі до космосу, визначення меж тощо. І усі ці гроші ішли не в державу, а приватним структурам».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут