Єднаємося, бо ми того варті!

Об’єднати зусилля регіональних громадських організацій у боротьбі за краще життя закликають сьогодні їхні представники з України. Функціями координаційної ради, яку планують створити, буде виховання молоді, благодійність, допомога підприємцям, духовний та культурний розвиток, а головне – підтримка віри у себе. Адже на сьогодні різноманітні опитування, проведені громадськими організаціями, доводять – майже 90% українців не вірять ані у себе, ані у допомогу країни.

Власна ініціатива – це завжди добре , – наголошують представники громадських організацій. Утім, її не завжди вистачає для досягнення мрії. Тож, сьогодні громадські організації Черкас та гості з інших міст пропонують об’єднатися заради світлого майбутнього та досягнення спільний цілей.
Нова координаційна рада, яку планують створити представники різних громадських організацій, має виконувати кілька завдань. Зокрема, сприяти розвитку благодійництва, культури та духовності в країні. Плюс – простягнути руку допомоги підприємцям-початківцям. Найголовніше ж – новостворене об’єднання має допомогти формувати громадянське суспільство і довести, що владою в країні є народ, а не політики.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут