«Єдиний Центр» з головою

Черкаську регіональну організацію «Єдиного Центру» очолив Володимир Космина. Саме його кандидатуру цими вихідними затвердила обласна конференція партії. Це місце було вакантним майже два місяці. Відтоді, як посаду залишив Петро Гаман, прихопивши з собою ще двадцять п’ять партійців. За такий вчинок єдиноцентристи екс-голові подякували. Мовляв, кандидатура Володимира Космини – найкраща. Представляти нового очільника до Черкас приїхав голова «Єдиного Центру» Ігор Кріль.

Не минуло й два місяці, а черкаські єдиноцентристи таки знайшли свого голову. Ним став авторитетний політик і екс-заступник губернатора Володимир Космина. Саме його кандидатуру, після двох зустрічей і шести годин спілкування, виніс на розгляд конференції голова партії «Єдиний Центр» Ігор Кріль. Пояснення просте – знайшов однодумця.
Ігор Кріль, голова «Єдиного Центру»: «Я відчував, що говорю з людиною, яка мислить так, як і я. І думає так, як і я. І хоче зробити те, що й я».
Новообраний голова Володимир Космина своє рішення очолити Черкаську регіональну організацію «Єдиний Центр» називає добре обміркованим.
Володимир Космина, голова Черкаської регіональної організації «Єдиний Центр»: «Я не байдужий до того, що відбувається в області. У мене так само болить душа, і я не буду стояти осторонь від цих процесів. Досить виважено ухвалив це рішення».

Досвіду і авторитету пану Космині не позичати. Свою діяльність на новій посаді Володимир Михайлович планує розпочати з поїздок по області.
Володимир Космина, голова Черкаської регіональної організації «Єдиний Центр»: «У мене є велике бажання просто поспілкуватися з людьми, які проживають на місцях, визначити ті проблеми, ті нагальні питання, які людей найбільше цікавлять і найбільше турбують. Тому що сьогодні підходили і говорили про село Цвіткове Городищенського району. Безумовно поїду, зустрінуся, щоб потім ставити питання, які необхідно вирішувати».
Вихід Петра Гамана і ще кількох партійців голова «Єдиного Центру» Ігор Кріль назвав невеликою втратою і подякував екс-очільнику за його вчинок. Адже тепер, з приходом Володимира Космини, в житті регіональної організації має наступити якісно новий етап.
Ігор Кріль, голова «Єдиного Центру»: «Великий слон наступив на щось, переступив через те й пішов. Нема ніяких проблем у ЄЦ. В нас все нормально. Ми почали серйозний процес пропонування суспільству наших цінностей і ідей. Ми бачимо, що сьогодні всі пропонують себе лише як президентів, а ніхто не пропонує суспільству, що треба змінити, щоб ми жили краще, а не жили в цьому бардаку, в якому ми сьогодні живемо».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net