Ялинкове прет-а-порте

Тиждень залишився до Нового року. Це привід жвавіше готуватися до нього. У розпалі торгівля хвоєю – натуральною чи штучною. А от кореспондентка ВІККА-НОВИН Наталія Кириленко по-жіночому поцікавилася, які новорічні прикраси нині в моді. Отже, далі про ялинкове прет-а-порте.

В одному з черкаських офісів все шкереберть. Ялинка не на підлозі, а на стелі. Це креативна ідея директорки. Допомагали втілювати друзі.
Ольга Яловенко, директор черкаської фірми: «Она не занимает места на полу, собственно, она не рискует бать опрокинутой кем-то. Офис небольшой, поэтому мы пошли новым путем».
Крім того, що ця новорічна красуня стильна, вона ще й чарівна, – запевняє Ольга Яловенко.
Ольга Яловенко, директор черкаської фірми: «Мы ее уже прозвали счастливой. Поэтому все, кто заходит к нам в офис, обязательно должны стать под елочку и загадать желание».
Кожного року директорка намагається вигадувати щось креативне. Однак ідеї виникають не за тенденціями моди.
Ольга Яловенко, директор черкаської фірми: «Если следовать порывам души, может бать, это самый лучший модный советчик, чем отслеживать специально какие-то тенденции».
Натомість черкаські дизайнери впевнені: мода на новорічні прикраси з кожним роком набирає все більше обертів. Аби було затишно, тепло та по-новорічному казково усім жителям дому, цьогоріч новорічний

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут