Якісна освіта й медицина

Якісна освіта й медицина. Це пріоритети діяльності народного депутата України Богдана Губського. Він продовжує надавати конкретну допомогу сільським жителям Лівобережжя. Днями народний депутат України Богдан Губський відвідав Золотоніський район і місто Канів. Під час робочої поїздки він зустрівся з медиками й освітянами. Пощастило Мелесівському навчально-виховному комплексу. Завдяки нардепу там з’явився мультимедійний центр. Сучасну техніку тамтешній заклад чекав із нетерпінням. Де ще встиг побувати та чим ще допоміг народний обранець іншим закладам – у наступному сюжеті.

Народний депутат України Богдан Губський продовжує опікуватися населеними пунктами Лівобережжя. Цього разу він завітав на Золотоніщину. Спочатку відвідав новодмитрівську школу. З нею Богдана Володимировича пов’язує давня співпраця. Саме тут кілька років тому він допоміг встановити комп’ютерний клас. Нині ж привіз сучасний мультимедійний комплекс. А дитячому садочку «Колосочок»народний обранецьпрезентував сучасний ноутбук і телевізор.Потому Богдан Губський завітав у новодмитрівську амбулаторію з необхідним обладнанням. Аналогічне медичне приладдя в рамках його нового соціального проекту отримали й медики Мелесівського ФАПу.
Надія Безсмертна, молодша медична сестра Мелесівського ФАПу: «Він нас і в минулому році вітав із Днем медпрацівника, також передавав подарунки. Тому ми йому дуже вдячні».
Загалом близько двохсот медичних закладів Лівобережжя отримають таке необхідне медичне обладнання. Під час зустрічі з медиками нардеп вивчає і потреби таких закладів. А все для того, аби сформувати план із їх комплексного вирішення.

Богдан Губський, народний депутат України: «На базі всіх цих пропозицій буде сформована велика медична програма, яка дасть можливість за 5 років вирішити питання забезпечення медичних закладів відповідною технікою. Вона буде виконана».
А в мелесівській школі народний обранець побував уперше. Тут навчаються лише учні 1 – 4 класів. Їх зовсім небагато. Лише 14. Для того, аби вони всі йшли до середньої та старшої школи «озброєні» якісними знаннями, народний депутат привіз і встановив тут сучасну техніку.
Лідія Маленко, директор Мелесівського НВК І ступенів: «Сьогодні ми отримали досить суттєвий подарунок – це мультимедійний центр. Він дасть можливість діткам працювати за сучасними технологіями, це дуже необхідна річ у навчальному процесі. Ми дуже вдячні, що він знайшов час і кошти відвідати найменшу школу нашого району».
Не минуло й місяця після зустрічі з медиками села Домантове. А їхня проблема з енергопостачання вже вирішена. Медичний заклад кілька років поспіль потребував генераторної установки, яка забезпечує безперебійне електропостачання. Богдан Губський пообіцяв придбати необхідну річ, тепер свою обіцянку виконав.
Микола Рябчун, головний лікар Домантівської дільничної лікарні: «Це річ необхідна, особливо в сільській місцевості. Дуже часто в нас трапляються аварії на електромережі. При відключенні електроенергії в нас потім не працюють електронасоси, зупиняється опалювальна система. Це в нас велика проблема, бо тоді доводиться все відключати. Тому ми дуже вдячні Богдану Губському, що він вирішив нашу проблему».
Богдан Губський, народний депутат України: «Співпраця з колективом дала мені можливість вивчити проблематику закладу. Тепер цей пристрій дасть можливість працювати лікарні цілодобово».
Потім Богдан Губський побував ще й у школі № 1, що в Каневі. За його сприяння навчальному закладу повернуто ім’я Тараса Шевченка. З колективом Канівського училища культури та мистецтв народний депутат обговорив низку болючих для культури проблем. А ще – на цей заклад у народного обранця великі плани. Про них пообіцяв розказати згодом.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net