Яке майбутнє?

У минулих випусках ВІККА-НОВИНИ показували сюжет про черкащанку, яка збудувала «хату з останків». Впродовж 10 років Валентина Булава прибивала дошку до дошки. Сьогодні її житло схоже на дерев’яну мозаїку із дерева. До того ж пенсіонерка живе без світла та води. Сусіди говорять, що жінка ходить по смітниках, закривається від світу і й до нині живе думкою про фашистко-німецьку окупацію.

Журналістка ВІККА-НОВИН Юлія Кропива зустрілася з тіткою Валею. Жінка не лише агресивно сварилася, а й неадекватно говорила про сьогодення. Тому знімальна група звернулась за допомогою до соціальних служб. У Територіальному центрі Придніпровського райвиконкому про Валентину Булаву вже знають. Цей випадок називають унікальним. Заступник директора центру Іван Волошин вже звернувся до керівних структур міста та області, а також до лікарів.
Іван Волошин, заступник директора Територіального центру Придніпровського райвиконкому: «Якщо дадуть висновок, що психічно хвора, то направлять її в Смілу в лікарню № 1 , де лікують психохронів і там проводять медкомісію».
Якщо за висновками медиків, жінка матиме психічні відхилення, її відправлять у будинок-інтернат. Але для цього потрібна згода жінки і вільне місце в закладі. Сьогодні, щоб потрапити до будинку інтернату, де живуть психотроніки, потрібно простояти в черзі не один місяць. Журналісти ВІККА-НОВИН і надалі відстежуватимуть події навколо черкащанки, яка продовжує будувати «хату з останків».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net