Як розподілити бюджет – вирішуватиме громада (ВІДЕО)

На це з міських коштів виділили 5 мільйонів гривень. Як їх розподілять – визначить громада.

Міські департаменти обрали 39 пропозицій, які реально втілити наступного року. На сайті міськраді в рубриці "громадський бюджет" з першого грудня стартує он-лайн голосування за кращі ідеї впорядкування. Також проголосувати можна на першому поверсі міської ради.

Роман Журня, голова координаційної ради громадського бюджету: "Основною причиною відхилення є те, що це дійсно не належить до повноважень міськради або її структурних підрозділів. Це або приватна власність, або земельні ділянки, які не в нашому підпорядкуванні. І друга причина – кошти, які значили автори перевищували ту межу, яка була зазначена".

Тетяна Харенко, керівник проекту: "Найбільш такий гарний проект з розмальовування сходинок і будинків. Це справді дуже гарний проект. Будівництво тротуарів, запропоноване людьми, тротуар із напівколами. Багато поданих проектів щодо ремонту садків, майданчиків у дитячих садках".

Наталія Джуган, директор департаменту фінансової політики ЧМР: "Це облаштування зелених майданчиків, це облаштування медичних закладів, паркових зон, тротуарів, спортивних майданчиків. Це проект на рік. І от ми в результаті 2016 року будемо мати конкретні проекти, які за пропозиціями громади будемо мати в м. Черкаси".

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net