Як мер на ліфті катався

Мешканці єдиної у Дахнівці 9-поверхівки святкують: ліфти, що не працювали 16 років, нарешті запустили. Ліфтові кабіни у будинку по вул. Сержанта Волкова, 37 не працювали відколи багатоповерхівку здали в експлуатацію. За словами мешканців, які заселилися першими, ліфти їздили лише кілька днів. Мовляв, київська фірма, що повинна була обслуговувати ліфти, запустила їх лише для того, щоб здати будинок в експлуатацію, а потім демонтувала усе обладнання і поїхала назад до столиці.

Відтепер сходами у цьому будинку підніматимуться лише домашні улюбленці, тай то лиш після того, як до несхочу накатаються у новому ліфті. Першим на міцність ліфтову кабіну перевірив міський голова Сергій Одарич.
Сергій Одарич, міський голова Черкас: «Нормально їздить. Мене діти зустрічали на 8-му поверсі. Отож все гаразд».
Аби запустити ліфти до нового року, черкаські комунальники попрацювали на славу. Лише за два тижні комунальне підприємство «Черкасиліфт» та «Служба утримання будинків» Соснівського району спільними зусиллями відремонтували машинні відділення та механізми, провели експертне обстеження та регістрацію, отримали відповідні сертифікати та дозволи.
Василь Старіков, начальник управління ЖКГ: «Коли 16 років людина проживала на 9 поверсі і ходила пішки весь час, ціле покоління вже виросло, то це, звичайно, всенародне свято».
Мешканці будинку так довго виборювали своє право на справні ліфти, що навіть після запуску новеньких кабін не вірять у своє щастя. Усі вони

радіють з того, що більше не доведеться піднімати важкі сумки, дитячі візочки та будматеріали на дев’ятий поверх сходами.
Олександр Деркач, мешканець 9-поверхівки, вул. Сержанта Волкова, 37: «Дуже велика радість для нашого дому: і для 1-го, і для 2-го під’їздів, ми дуже вдячні».
Тільки-но прозвучали слова подяки за справні ліфти, як міський голова дає нову обіцянку: змінити підхід до фінансування комунальних потреб Дахнівки.
Сергій Одарич, міський голова Черкас: «Ми зробимо в Дахнівці повну інвентаризацію земельних ділянок, всі вони будуть виставлені на аукціон. Половина цих коштів буде йти на потреби самої Дахнівки, це дороги, освітлення, на трансформаторинормальні».
А поки що мешканці будинку за власний кошт завершують у під’їздах ремонт та збираються встановлювати домофони. Після завершення цих робіт, – переконані дахнівці, – їхній будинок буде зразковим.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net