“Я одягаю купальник, він рветься…”

Ми продовжуємо цикл сюжетів про талановитих черкащан. Сьогодні говоримо про черкаську красу та грацію, що підкорила світ. Тезка Серебрянської – Катерина Коломієць здобула для Черкас чимало титулів та нагород. Призер Міжнародного турніру з художньої гімнастики у Польщі 2003 року, Срібний призер Відкритого Міжнародного турніру з художньої гімнастики «Юні грації», срібло та бронза в окремих змаганнях з обручем, булавами, стрічкою у Новій Зеландії у липні 2008 р. І це ще не повний перелік досягнень сімнадцятирічної дівчини. Багаторазова чемпіонка області та призер всеукраїнських змагань з художньої гімнастики нині мріє про кар’єру тренера, щоб продовжити розвиток художньої гімнастики у регіоні.

Активна життєва позиція завжди допомагала дівчині у житті та спорті. Хоча у ранньому дитинстві Катю художня гімнастика не так вже і захоплювала.
Катя Коломієць, призерка всеукраїнських та міжнародних змагань з художньої гімнастики: «Десь років до 11 мене водили за ручку, потім я зрозуміла, що не можу без цього жити. Я друзів питаю, що ви пам”ятаєте з дитинства, то їм немає що і згадати, окрім двору».
Нині нагород – не злічити. Вони всі ледве вміщаються у руках тендітної дівчини.
Катя Коломієць, призерка всеукраїнських та міжнародних змагань з художньої гімнастики: «Це найбільш цінна медаль, 3-те місце у Новій Зеландії, міжнародні змагання. У мене мама, до речі, була у збірній

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут