Хвороба століття

Інсульт молодшає. Хвороба століття забирає життя людей молодого працездатного віку. За останні десятиліття все частіше на нейросудинні захворювання страждають люди від 25 до 40 років. Хоча до сьогодні вважалося, що інсульт – це хвороба пенсіонерів. Медики вже давно б’ють на сполох та закликають молодих людей в напруженому ритмі життя знаходити час для себе. Далі у ВІККА-НОВИНАХ – сюжет про те, що вбиває молоду націю.

Молодій Жанні серед пенсіонерок – ніяково. У свої тридцять вона вже має гіпертонічний криз.
Жанна, пацієнтка неврологічного відділення: «У мене робочий день насичений, одна робота, друга робота, дитина в медичний заклад вступає».
Жінка сміється, а ще недавно їй зовсім було не до сміху. Оніміла рука.
В іншій палаті – чоловіки. Вони теж страждають на нейросудинні захворювання.
Олександр, пацієнт: «Були такі ознаки, що німіє рука, нога».
Діджей Олександр працює вночі.
Олександр, пацієнт: «Я думаю, що я багато працюю».
Робота та спосіб життя обернулися для юнака хворобою. Тепер він відлежується на лікарняному ліжку.
Колишня хвороба пенсіонерів, інсульт, нині атакує молодих. Все частіше працездатна черкаська молодь опиняється в нейросудинному відділеннні. Його завідувачка Наталія Яковлева причини вбачає у стресах та хронічній перевтомі.

Наталія Яковлева, завідувачка неврологічного відділення третьої міської лікарні: «Синдром хронічного виснаження, психоемоційні напруження призводять до гіпертонічного кризу, артеріальної гіпертензії. Навіть одного випадку достатньо, щоб зумовити порушення мозкового кровообігу».
Медики радять молодим трудоголікам прислухатися до ритму серця та ритму душі. А при перших негараздах звертатися до лікаря.
Наталія Яковлева, завідувачка неврологічного відділення третьої міської лікарні: «З’являється головний біль, хворіють очі, німіє нога, рука, порушуються функції мозкового кругообігу».
Такі симптоми не турбують свідомих людей. Вони правильно організовують свій робочий день та пам’ятають про здоровий спосіб життя. Таку молодь лікарі ставлять у приклад. Це також – один із дієвих методів профілактики та лікування.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net