Хто виграє від передачі “Черкаситеплокомуненерго” в оренду

Розбудити владу та прокуратуру міста за допомогою дзижчання старих радянських голосних годинників спробували представники черкаської громади. Вони занепокоєнні тим, що передача в оренду КП «Черкаситеплокомуненерго» може загрожувати громаді міста масштабними ризиками, а прибуток, що отримуватиме підприємство, направлятиметься далеко не у міський бюджет. Міський голова Черкас навпаки запевнив черкащан, що місто від передачі в оренду КП «Черкаситеплокомуненерго» тільки виграє. І пообіцяв, що вже найближчим часом перевірить усі чутки про отримання хабара у мільйон доларів депутатами міської ради за голосування з цього питання.

Спочатку питання оренди «Черкаситеплокомуненерго» «коштувало» 2 мільйони доларів, але згодом ціну було знижено удвічі – до 1 мільйона. У цьому переконані ініціатори цієї акції. Вони закликають правоохоронців прокинутися, адже черкащан, за їхніми словами, нині активно обкрадають.
Михайло Вакуленко, обласна організація всеукраїнського об’єднання «Свобода»: «За голосування за приватизацію «Теплокомуненерго» депутатам виділили 1 мільйон доларів!».
Леонід Даценко, обласна організація УНП: «Рішення міської ради є не законним і порушує інтереси черкащан. Ми вимагаємо навести порядок у цих питаннях».
Навести лад ініціатори акції вимагали доволі оригінально. Владу вони будили за допомогою дзижчання старих радянських голосних

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут