Хто підніме економіку України у наступному році

Тисячі черкаських прихильники Партії регіонів сьогодні вийшли на площі. Область відвідав лідер партії, кандидат на пост президента країни Віктор Янукович. З виборцями політик спілкувався у Черкасах, Смілі та Умані. Діяльність нинішнього Уряду він піддав нищівній критиці, натомість обіцяв реальне покращення життя громадян відразу після приходу до влади свої команди завдяки передвиборчій програмі «Україна для людей». Що ще обіцяли регіони черкащанам – у наступному сюжеті.

Сьогодні зранку на площі Леніна замайоріли сині стяги. Черкаські прихильники прийшли послухати Віктора Януковича. До приїзду лідера Партії Регіонів, городяни слухали його соратників. У кожному виступі нищівна критика чинного Уряду. Регіонали закликали людей припинити традицію брехні та обіцянок влади.
Віктор Слаута, народний депутат: «Іде брехня, вона забувається, сторінка перегортається, і йде нова брехня».
Коли з’явився Віктор Янукович, юрба вибухнула.
У своєму виступі головний регіонал навів присутнім сумну статистику рівня життя українців. Держава – попереду країн СНД за темпами падіння економіки, третина промислового потенціалу втрачена, інфляція з’їла 45 відсотків доходу громадян, влада не подбала заздалегідь про антигрипову кампанію. Усе – через те, що влада з’ясовувала стосунки, а не розвивала економіку.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net