Хто кого доїть, або як і скільки «наварюють» на молоці так звані посередники?

Сквер перевтілився

Сквер Симоненка перевтілився, повідомляє «Акцент». Там встановили 10 лавочок. А на додачу до них – 6 сміттєвих урн. Лавочки у стилі, що й будинок Щербини, в якому нині розташований РАЦС (по-сусідству зі сквером). Після повного завершення реконструкції Палацу одружень, говорить начальник відділу реклами та дизайну міського середовища міськвиконкому Оксана Поліщук, стильних лавочок біля нього стане ще більше.

Хто кого доїть?
Хто кого доїть, або як і скільки «наварюють» на молоці так звані посередники? Відповідь на це питання шукала газета «Черкаський край». Чи не найболючіша тема для села – закупівельні ціни на молоко. 90% молока від населення надходить на заводи саме через закупівельників. Часто заготівлю здійснюють за непрозорими фінансовими схемами – селяни лише наприкінці місяця дізнаються про ціну, по якій вони здавали молоко. Заготівельники на власний розсуд занижують жирність та завищують кислотність молока і таким чином зменшують без того мізерні грошові виплати. Тож настав час замислитися, чи потрібне в молочній галузі посередництво, вважає журналіст.

Нові контейнери
Сміттєві контейнери – топ-тема газети «Рідне місто Черкаси». За допомогою 11 тисяч урн міська влада збирається поліпшити систему вивезення сміття з приватного сектора Черкас. І хоча місто розраховуватиметься за придбані контейнери впродовж двох років, усі баки для сміття в Черкаси надійдуть до 15 грудня. Розподілять нові урни між усіма приватними домоволодіннями міста. А от першими нові контейнери отримають жителі мікрорайону «Дахнівський». Баки для твердих побутових відходів Черкаська мерія купуватиме по 582 гривні за штуку у ТОВ «Спецдревцентр». Відповідну угоду уклали за результатами тендеру.

Весілля у тролейбусі
У черкаських тролейбусах гуляють вечірки та весілля. Про таку дивину пише «Прес – Центр». Це явище стає все більш популярним серед охочих оригінально «відірватися». Транспорт тролейбусники надають за попереднім замовленням. Година перевезення коштує 190 гривень. У середньому таку послугу замовляють один-два рази на місяць. «Рогаті автобуси» замовляють для екскурсій містом, випускних, забрати велику компанію з вечірки. В оренду здають тролейбуси будь-якої місткості та зовнішнього вигляду.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net