Хто й скільки заробляє на новорічних святах

У них немає новорічних канікул та післясвяткового похмілля. Вони не відзначають улюблене свято українців біля ялинки з келихом шампанського в руках. А все тому, що коли вся країна відпочиває, вони на роботі. Професій, запитаних новорічної ночі або різдвяного вечора, чимало. Про особливості проведення свят на робочому місці – у наступному сюжеті.

З його професією будь-який червоний день у календарі ризикує стати робочим. Утім, трагедії у цьому він не бачить. Олександр вже 10 років влаштовує свята не для себе, а для інших.
Свята святами, а добрий заробіток завжди доречний. Послуги агенції з організації свят новорічної ночі коштують вдвічі більше, тож гра того варта.
Олександр Тетьора, організатор свят: «Новий рік можна відсвяткувати в будь-який день. Збираємося тією ж компанією, тільки на два дні пізніше».
За подвійним тарифом у свята працює і водій таксі Федір. Непитущий, і цього року він не проміняв кермо та колеса на сидіння за новорічним столом. Таксистів, які доставляють городян до центральної ялинки чи в гості – до або після нового року, чимало, а ось тих, хто під бій курантів не залишає свого робочого місця, – одиниці. Федір – серед них.
Федір Яценко, таксист: «Четвертий новий рік зустрічаю за кермом, не жалкував жодного разу. Гроші мають, звичайно, значення, але у цю ніч і працювати цікавіше».

Щоразу таксист стає свідком пригодницьких історій. Привітання щасливих пасажирів зігрівають йому душу.
Ставитися спокійно до роботи у свята і не страждати від цього радять психологи.
Наталія Шавровська, психолог: «Ми забуваємо, що дорослу людину важко здивувати. Активне готування до свят – яскраві подарунки, метушня не завжди забезпечують піднесений стан».
Крім того, стереотипне сприйняття свята заважає людині зрозуміти, наскільки важливе воно саме для неї.
Наталія Шавровська, психолог: «Більшість людей внутрішньо не так яскраво відчувають це свято, як нам його навіюють. Людина має сама визначати оті дні, які є для неї насправді святом».
Той, хто зустрів Новий рік на роботі, може відзначити свято пізніше: за календарем греків 14 січня, за місячним календарем Піднебесної – з 13-го на 14-те лютого, разом з жителями Шрі-Ланки та Непалу – 13 квітня. Головне, аби супутниками свята були гарний настрій, гумор та душевна рівновага.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут