Хресний хід проти “зеленого змія”

Уже зовсім скоро українці тверезо поглянуть на світ. Свою роботу під патронатом Київського Патріархату розпочало Товариство народної тверезості імені Архістратига божого Михаїла. Очолюватиме його Архієпископ Черкаський і Чигиринський Владика Іоан. Об’єднання вірян матиме свою структуру та функції, найголовніші з яких – просвітницька робота серед населення та боротьба із тютюнопалінням, алкоголем і наркотиками.

Пияцтво, як явище, буде подолане, – сподіваються у новоствореному Товаристві народної тверезості.

Про початок роботи об’єднання вірян Владика Іоан оголосив на Свято Покрови. За словами архієпископа Черкаського і Чигиринського, Покрова з давніх часів була символом національно-визвольних рухів. Тож такий вибір не є випадковим. Просвітницьку боротьбу із пияцтвом, тютюнопалінням та вживанням наркотиків Владика називає національно-визвольною війною. Мовляв, саме ці згубні звички знищують генофонд української нації.
Владика Іоанн: «Зникнемо не тому, що у нас є вороги на півдні чи на півночі, а тому що ми введені в заблудження зеленим змієм, якого потрібно неодмінно подолати».
Владика Іоан обітницю тверезості склав ще кілька років тому. Нині архієпископ вже має перших послідовників. Спочатку, щоб перевірити себе та силу своєї віри, Отець Андрій склав обітницю на рік.
Отець Андрій, священнослужитель: «При цьому я не страждав, що

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net