Храми Софронія

Дзвіницю-голуба таки збудують. Президент ПАТ «АЗОТ» Валентина Жуковська пообіцяла посприяти зведенню духовної споруди. Кілька років тому Владика Софроній зробив креслення 136-метрової дзвіниці та розпочав будівництво. Перші два поверхи вже виросли поряд зі Свято-Михайлівським кафедральним собором. За 20-річну історію Черкаської єпархії Владика Софроній збудував більше 500 храмів. Про будівничого храмів зняли не одне кіно. Цього разу в ПК «Дружба народів» презентували нову серію фільму «З вірою та правдою». Подробиці розповість Юлія Кропива.

Без Софронія, але майже з повному залі говорять про віру та духовність. На екрані транслюють четверту серію з багатосерійної відеоепопеї про архієпископа Черкаського та Канівського.

Автори фільму Михайло Калініченко й Анатолій Бойчук упродовж 3 місяців відвідували православні храми Черкаської єпархії. Сьогодні зі сцени розповідають про переосмислення та духовний пошук.

Михайло Калініченко, автор фільму «З вірою та правдою»: «Я завжди думав, що люди, які розуміють, що таке віра, є унікальними, глибокими. Я переконаний, що лише віра допоможе нам зробити справді процвітаючу країну».

Фільм «Із вірою та правдою» складається з 18 серій. Про всі благі діяння Владики Софронія автор розповідає натхненно та змістовно. Всі, хто допомагав створювати серіал, дякують долі за зустріч із такою людиною.

Василь Юричко, голова всеукраїнської служби «Українське телебачення та радіомовлення»: «Церковні приміщення без людей, які наповнюють вірою в серці добрими помислами, благочинними думами, не буде храмів. А тут створюють храми людських душ».

Отець Сергій, благочинний Свято-Михайлівського кафедрального собору: «Праця над цим фільмом, який створив Михайло Калініченко, буде підмогою для тих, хто вивчає історію рідного міста».

Від імені Владики Софронія отець Сергій дякує за фільм про будівництво храмів. Усім, хто сприяв відродженню духовності на Черкащині, священик вручає почесні нагороди. Медаль Святого преподобного мученика Макарія отримала президент ПАТ « АЗОТ» Валентина Жуковська. Вона неодноразово допомагала православній церкві.

Валентина Жуковська, президент ПАТ «АЗОТ»: «Те, що Софроній будує такі школи для дітей, виховує дітей, долучає до духовної культури, викликає захоплення та розуміння його як наставника. Ми розуміємо, наскільки його справи є важливими для кожного з нас».

Валентина Жуковська пообіцяла допомагати будувати дзвіниці-голуба. Кілька років тому Владика Софроній уже розпочав будівництво омріяної споруди. На переконання священика, вона має стати окрасою Черкас і символом духовності у краї.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net