Ховайтесь від вірусів

Сьогодні у Черкасах, Умані та Смілі роздавали захисні маски. Акцію «Стоп-грип» розпочала Партія регіонів. Активісти поширювали засоби захисту від небезпечної хвороби у місцях масового скупчення людей. Детальніше – у наступному сюжеті.

Синій ескорт рушив від штабу в напрямку людних місць – до центру, на ринки та площі віддалених районів. У Черкасах – це більше 10 маршрутів. З 5 листопада регіонали розпочали масову акцію захисту від небезпечної хвороби « Стоп – Грип».
Віталій Бут, голова обласної організації «Партія регіонів»: «Партія регіонів сказала, що не буде витрачати кошти на передвиборчу кампанію. Ми будемо закупляти товари першої необхідності та ліки. Перша акція –це роздача масок».
На центральному ринку біля волонтерів черга. Черкасці раді отримати дефіцитний товар безкоштовно.
Упродовж наступних днів політична сила допомагатиме черкасцям, смілянам та уманчанам захиститися від грипу. Крім захисних масок, регіонали забезпечуватимуть медичні заклади міст необхідними ліками.
Віталій Бут голова обласної організації «Партія регіонів»: «20 млн. масок. Літак вже прибув на Україну. Незабаром партії ліків надійдуть у наші лікувальні заклади».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net