Хіп-хоп “маніяки”

В Україні танцюють усі. Утім, досягти показових результатів може не кожен. Діючі чемпіони України та світу з сучасного танцювального спорту у стилі хіп-хоп і диско привезли до Черкас нову нагороду – Кубок Донбасу. Але ці всеукраїнські танцювальні змагання – лише чергова нагорода у житті 15-річного танцювального клубу «Вікторія». Всього ж перемог черкащан, яким усього від 7 до 12 років, на різних танцювальних турнірах просто не злічити. Про талановитих у світовому масштабі танцюристів – дивіться у сюжеті циклу «Черкащина має талант».
За 15 років свого існування вихованці клубу «Вікторія» вже чотири рази ставали чемпіонами світу і в командних, і в особистих змаганнях. І сьогодні колектив із переможним ім’ям впевнено крокує світом, збираючи майже усі можливі нагороди. Вони танцюють хіп-хоп, диско, техно, модерн, елементи латиноамериканських танців. Найцікавіше ж – особливих секретів перемоги в енергійних та веселих дітлахів немає.
Виховувати чемпіонів, – зізнається керівник клубу, – дуже приємно. А головне – не складно. Вікторія вважає, що навчитися танцювати може кожен. До того ж, заняття танцями можуть ще й здоров’я та настрій покращити.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут