Втрачаємо землю

Вода активно поглинає береги Черкащини. Кременчуцьке водосховище вже відібрало в області понад вісімсот п’ятдесят гектарів землі. В минулому році безповоротно втрачено майже три гектари. Торік держава знайшла кошти, аби укріпити лише три кілометри берегів Кременчуцького водосховища. Для черкаського узбережжя грошей і в 2008, і в 2009 році вона не має. А Дніпро тим часом наступає. За повідомленням фахівців, цьогоріч у результаті переробки берегів та ерозійних процесів втрачено ділянки, шириною подекуди до восьми метрів.
Олександр Бовсуновський, начальник Черкаського регіонального управління водних ресурсів: «Зараз по Кременчуцькому водосховищу підлягає переробці берега, довжиною 201 км, по Черкаській області – 122 км».
Наразі першочергового укріплення берегів потребують села Пекарі Канівського району та Тубільці Черкаського району. Разом це близько шести кілометрів. Їх укріплення коштує тридцять шість мільйонів гривень. Де взяти ці кошти – в регіональному управління водних ресурсів не знають.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net