Всесвітня лихоманка Hаrlem Shake дійшла і до Черкас

Танець – як позбавлення від проблем. Інтернет охопила лихоманка Hаrlem Shake. У шалені танці поринають офіси, школи, СТО. Відеозаписи вже за декілька тижнів набирають мільярди переглядів в інтернеті. Нещодавно танцювальна хвиля дійшла і до України. Hаrlem Shake танцюють цілими містами. Як робили це Черкаси – бачили наші кореспонденти.

Черкасці долучилися до всесвітньої лихоманки Hаrlem Shake. На площу біля «Хрещатик-сіті» Анна прийшла зі своєю малечею.

Анна Линовіцька, учасниця Harlem Shake: «Я думаю, дитина буде радіти, коли виросте й побачить, що брала участь у таких заходах. Це дуже весело, це допомагає людям стати веселішими та щасливішими. День далеко не сонячний, але коли приходиш сюди, то сонця та радості відразу стає набагато більше».

За декілька днів після публікації ролика в інтернеті шаленим танцем захопилися по всіх куточках землі. Десятки власних версій Hаrlem Shake вже зняли у Дніпропетровську, Львові та Бердянську. Але першими його запровадили австралійські підлітки.

Дмитро Зборовський, режисер Hаrlem Shake: «Перегляд ролика в інтернеті. Це віднедавна стало мейнстримом, темою, яку крутять всі на зміну Gangnam Style. І ми вирішили зробити в Черкасах свій ролик».

Це – 30-секундний флешмоб із простими правилами. Спершу танцювати починає хтось один, а далі – на ногах уже ціла юрба. Головне в Hаrlem Shake спонтанно й хаотично рухатися під хіп-хоп біт.

Світлана Литвак, кореспондент: «За моєю спиною тривають останні приготування до справжнього безладу. Черкасці презентують свій Hаrlem Shake».

Флеш-моб гарлемівських танців настільки захопив люд, що зупинити цей рух просто неможливо. У такій популярності Hаrlem Shake психологи бачать позитивні тенденції.

Тамара Славінська, психолог: «У нас зараз дуже інтенсивний розвиток у всьому, у людей дуже багато інформації розумової, емоційної. Усі такі напружені. А завдяки танцю та руху людина розслабляється, скидає із себе негативну енергію, яка накопичується».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net