Врятувати «FАСEWALL»

Реанімація «FАСEWALL». Негода, яка панувала в місті минулого тижня, завдала великої шкоди. Суттєво постраждала від надмірних опадів і міська фотостіна. Через сильні дощі між фанерою й фотографіями почала набиратися вода. Двосторонній скотч, яким приклеєні фотоплитки, не витримав такої кількості вологи. Зо два десятки фотозображень відклеїлися.

Кілька днів над реанімацією «FACEWALL» трудяться волонтери та працівники міського відділу дизайну.
Оксана Величко, головний спеціаліст відділу дизайну та реклами МВК: «Мы сей час вытираем грязь, пыль, вычищаем и максимально стараемся приблизить к тому первозданному виду, который был».
Волонтери перевіряють, наскільки міцно тримається фотоплитка. Яку необхідно – переклеюють. Спершу її кріпили на двосторонній скотч. Проте надмірна кількість вологи видалася йому не під силу.
Андрій Поліщук, головний спеціаліст відділу дизайну та реклами МВК: «Краплі води почали потрапляти під плитку, фанера намокає і скотч починає відпадати».
Сьогодні для кріплення фотоплитки волонтери використовують більш надійний метод. Знімки монтують на спеціальний водостійкий клей, яким скріплюють акваріуми. Сама ж стіна не постраждала, адже матеріал, з якого вона зроблена, водостійкий. Тому на відновлення «FACEWALL» знадобиться всього кілька днів. Щоправда, черкасці потім можуть не знайти свій знімок на звичному місці.

Андрій Поліщук, головний спеціаліст відділу дизайну та реклами МВК: «Ми просимо вибачення в учасників проекту, бо проконтролювати місце розташування всіх знімків неможливо, і тепер вони будуть розміщуватися трошки на інших місцях».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net