Волонтерський рух шириться Черкащиною

Волонтерський рух шириться Черкащиною. Наша область у п’ятірці лідерів за кількістю добровільних помічників. Обласних активістів, які допомагають нужденним, уже більше тридцяти тисяч, підрахували фахівці. Цікаво, що волонтерами стають як 6-річні діти, так і 80-річні пенсіонери. З вершителями добрих справ спілкувалася Олена Берестенко.

Черкащина ввійшла до п’ятірки регіонів, де найбільше волонтерів. Із року в рік їхні ряди поповнюються все активніше, говорять фахівці. Сьогодні на Черкащині більше тридцяти тисяч добровільних помічників. І їхнє призначення – то не лише фізична допомога.

Володимир Веретельник, голова Черкаської обласної організації ветеранів: «Просто прийти й поговорити до хворої людини – це вже допомога. Виполоти город, наколоти дров, попрасувати одяг».

11-річна Аліна вже не перший рік гордо називає себе волонтером. У їхній школі, каже дівчина, мати таке звання – то за честь.

Аліна Батюк, волонтер: «Стареньким людям. Улітку ми замітали, водички підносили. А восени листя прибирали».

А Олена Січкар із Малих Канівців, що на Чорнобаївщині, розміняла восьмий десяток. Та нині вона – одна з найактивніших у селі. Допомагає разом із чоловіком сусідам. Робить добро, каже пенсіонерка, просто так. Упевнена: якщо дарувати людям радість, вона повернеться сторицею.

Олена Січкар, волонтер: «Удруге піду та хліба куплю. А це недавно курей людям різала. Попросила бабця. А де ж ти дінешся?».

Днями всіх найактивніших волонтерів області зібрали на урочистості. Приурочили подію до Міжнародного дня волонтера. Допомагати людям, упевнені організатори, зголошуються милосердні черкащани. Ті, що мають добру вдачу, жартують із неприємностей і ніколи не здаються.

Олена Січкар, волонтер: «У нас на селі люди ні на що не скаржаться. У нас усе є!».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net