Волонтери Червоного Хреста вчать, як рятувати життя

Медичні сестри Червоного Хреста вчать містян вправлятися з потерпілими. Робили це і раніше та зараз, кажуть в організації, на їхні послуги особливий попит. Знання порятунку охочі отримувати дорослі й малі. Аби навчити черкасців надавати першу допомогу червонохрестівці розробили спеціальну кількагодинну програму.

Рятівна наука для студентки Ірини дається легко. Щоправда, каже дівчина, до профі їй ще далеко. Зараз саме вчиться приводити до тями людину, в якої зупинилося серце.

Ірина Коваль, студентка: "Найважче мабуть визначити на скільки максимально можна втиснути руки у грудну клітину. Бо навіть можна ребра зламати. Це на мою думку".

Вчить медичної грамоти студенток політеху волонтерка Червоного Хреста Тетяна. Каже: її учні дуже здібні. Хапають знання на льоту. На кожному занятті студенти буквально сиплять питаннями, каже медична сестра. Найбільше їх про переломи, рани та кровотечі.

Тетяна Шуменцова, медична сестра Соснівської районної організації Товариства Червоного Хреста: "Я постійно себе вдосконалюю, читаю літературу, в Інтернеті дивлюсь новинки, цікавлюсь медичними новинами".

Навчають студентів червонохрестівці по 6-ти та 12-годинних базових програмах. Їх розробили спеціально, аби матеріал краще засвоївся.

Юлія Тьопенко, студентка: "Знаючи себе, я б напевно розгубилась, але потім пригадала б усе, що вивчала".

Марія Білоусова, студентка: "Я б надала допомогу, але все-таки викликала б медичну допомогу".

Рятувати життя потерпілим представники Червоного Хреста вчать не лише студентів. Медичні лікнепи проводять працівникам різних підприємств та організацій міста.

Людмила Грабенко, голова Соснівської районної організації Товариства Червоного Хреста: "Зараз цей напрямок особливо актуальний. Населення цікавиться, телефонують, просять, щоб ми провели їм курс лекцій".

Соснівська районна організація Товариства Червоного Хреста: бул. Шевченка, 117, каб. 414. Телефон: 32 – 56 – 81

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут