Володимир Гришко розповів про своє бажання

Класична опера у Черкасах! Оперний співак та народний артист України Володимир Гришко, якому стоячи аплодували глядачі Нью-Йорка, Франкфурта та Парижа, дав концерт у Черкасах. Для городян тенор виконав всесвітньо відомі композиції «Аве Марія», «Сердце красавицы» та «Привид опери». Разом з Гришком до Черкас також приїхали юні таланти, якими опікується тенор. Більше про приїзд зірка світової опери до Черкас знає Марина Лук’яненко.

Бажаючі насолодитися світовими оперними хітами у виконанні відомого українського тенора Володимира Гришка почали збиратися у холі Черкаського драматичного театру задовго до початку концерту.
Пан Гришко прибув до Черкас теж завчасно. Годину тенор присвятив прогону концертної програми, адже більшість композицій під час концерту він виконував наживо. У Черкасах оперний співак, за його словами, має багато прихильників та друзів. Черкащину ж називає колискою української культури, тож саме на цей, черкаський, концерт він чекав із особливим хвилюванням.
Володимир Гришко, оперний співак: «Це свята земля нашого пророка Тараса Шевченка. Я з великим задоволенням повертаюся сюди, на цю святу землю і співаю тут свої концерти».
Концерт Гришка у Черкасах пройшов у рамках всеукраїнського туру, однак на ньому тенор свою увагу не акцентує. Нині співак та його підопічні таланти паралельно працюють над новим масштабним проектом «Оперна галактика». З ним вже наступного року поїдуть на

гастролі до Китаю. Тож, на відпочинок Гришко часу немає. З цього приводу тенор навіть іронізує: мовляв, сам просив у Бога такої долі, тож на брак вільного часу не нарікай.
Володимир Гришко, оперний співак: «В американців є таке прислів’я: «Будь обережний, що ти просиш у Бога». Ото я й попросив у Бога бути дуже зайнятою людиною і, славу Бога, Господь мені це послав».
Якщо вільна хвилинка і з’являється, – додає співак, – то Гришко йде не на світські заходи, а до церкви, подякувати Богові за своє високе призначення на землі.
Володимир Гришко, оперний співак: «Треба мовчки і правдиво робити свою справу. І зал, і глядач буде тобі вдячний».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут