Вогонь і діти

Без здоров’я та батьківської уваги залишились двоє хлопчаків із села Кедина Гора Золотоніського району. 11 вересня на кухні своєї квартири брати Самохвалови розігрівали їжу за допомогою паяльної лампи. Таке новаторство закінчилося для 8-річного Ярослава та 9-річного Валентина трагедією. Прилад вибухнув, сталася пожежа. Діти отримали численні опіки, через які до сьогодні перебувають у першій міській лікарні. Оскільки хлопці із неповної проблемної сім`ї, їхньою долею переймається медичний персонал та односельці.

Коли брати потрапили до Черкас, їхній стан був вкрай важкий. Сьогодні небезпека позаду.
Володимир Цапенко, завідувач обласного опікового відділення: «Стан у Ярослава був тяжкий, опіки на площі 70%. Велика вірогідність того, що дитина може померти. У брата опіки на площі 11%. Але рани вже загоїлись».
Лікують Самохвалових за рахунок фінансової допомоги небайдужих. Тільки школярі з Кединої Гори зібрали для братів 9 тисяч гривень. Більше, ніж рідна матір, долею хлопців переймаються сільський голова та вчителька.
Володимир Цапенко, завідувач обласного опікового відділення: «Частину віддавали матері, але це виявилося даремно. Як тільки з’явились гроші, вона запила і зникла».
Молодший брат Ярослав перебуває у реанімації, під пильним оком медперсоналу. Рани на обличчі майже загоїлись, утім тіло дитини усе ще суцільна рана. Хлопець переніс 2 операції, під час яких втратив 40% своєї шкіри. Ярослав мріє повернутися додому.

Утім, лікарі прогнозують виписку не раніше, ніж за 3 тижні. Старший брат Валентин, мабуть, так само мріє про домівку. Його у палаті знімальна група не застала – пішов на побачення. Після одужання хлопець весь час на вулиці. Утім, після лікарні брати, імовірно, потраплять до дитячого будинку. Через пияцтво та недогляд їхню матір позбавлять батьківських прав.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут