«Водоканалу» урвався терпець

За воду – мікрохвильовку, телевізор чи DVD. Якщо конфіскованого майна замало – арештують помешкання. Більше миритися із затятими боржниками «Черкасиводоканал» не збирається. Як показала практика, умовляння на деяких черкасців не діють. Куди ефективніше відрізати від водовідведення чи забрати речі. Тоді гроші неплатники знаходять майже відразу.

Якщо ви заборгували за водопостачання та водовідведення кругленьку суму і не реагуєте на попередження, чекайте гостей. Незабаром на вашому порозі з’являться представники «Черкасиводоканалу» та виконавчої служби, щоб конфіскувати майно.
Нині на мешканців однієї з квартир висить борг у 2014 гривень. Виконавча служба за рішенням грудневого суду ще 2007-го поки що має стягти лише тисячу. Та ще 10 відсотків від суми на рахунок виконавчої служби. Поки конфісковують комп’ютер та телевізор, бабуся намагається врятувати майно невістки і збирає гроші по сусідах.
Частину суми сплачено. Цього разу побутова техніка лишається вдома. Господарка пояснює, звідки такі борги.
Боржниця: «Здесь жил мой родной брат, который сделал долги. Я его с милицией выгнала, а долги остались. Я только полгода работаю, у меня 12 детей. С такой платой, которую государство платит на детей, и на мне еще 80-летняя бабушка в пампресах».
До кардинальних дій «Черкасиводоканал» змусили злісні неплатники. Таких у Черкасах два відсотки, – зізнається Сергій Овчаренко.

Вони заборгували комунальному підприємству понад 6 мільйонів. У декого борги тягнуться роками.
Сергій Овчаренко, директор КП «Черкасиводоканал»: «Вживали різні заходи: попередження, умовляння, відключення від водовідведення. Ми одні з перших в Україні почали відключати від водовідведення. У Полтаві відключають від водопостачанні. Ми вважаємо, що це не гуманно, і відключаємо від водовідведення, якщо немає бажання оплачувати, щотижнево 10-12 квартир».
Нині накладені арешти на три квартири. Конфісковані три телевізори, дві мікрохвильовки та два DVD. Протягом десяти днів боржники мають шанс повернути своє майно.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net