Водій-порушник залишив постраждалу та втік з місця ДТП

Вони порушують не лише правила дорожнього руху, але й норми суспільної моралі. Вони – водії-втікачі. Водії, які, скоївши ДТП, тікають, аби уникнути відповідальності. Тікають, не подбавши про людей, життя яких самі ж поставили під загрозу. Останнім часом кількість таких горе-водіїв суттєво збільшилась. І хоча деякі сучасні дороги обладнані камерами спостереження, і, як правило, знаходяться свідки вчинених ДТП, існують випадки, коли ситуація діє не на користь пішохода, а довести провину водія просто неможливо.

Ще тиждень тому ця жінка була цілком здоровою. На ній трималася уся родина. Вона доглядала маленького сина, батька-інваліда та ще й свою стареньку бабусю. Сьогодні вона прикута до ліжка і зовсім безпорадна. До її і без того небезтурботного життя додалася ще одна біда – вона потрапила у ДТП. 20 січня, удень, близько третьої години її збила машина.
Правил дорожнього руху, – каже потерпіла, – не порушувала, впевнено йшла на зелений. Все сталося надто швидко.
Жінка від шоку навіть не пам’ятає, як опинилася вже по той бік дороги. Пригадує лише, як знайомі відвозили її до лікарні на таксі. Там вже їй і сказали діагноз. На лікування пішло вже чимало коштів.
Співробітники ДАІ поки що зарадити нічому не можуть – відсутні будь-які докази. За законом, водій повинен отримати покарання відразу за кількома статтями: за створення аварійної ситуації, заподіяння травм,

втечу з місця аварії, а також за залишення людини в безпомічному стані з загрозою для її життя. Що саме спонукає водіїв йти на такі жахливі вчинки: паніка чи просто боягузтво – невідомо. Відомо лише, що постраждалі залишаються зі своїм горем сам на сам.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут