ВМГО «Демократичний Альянс» – найкраща громадська організація області

ТОП-10 найрейтинговіших громадських організацій Черкащини визначили активні українці шляхом он-лайн голосування. За звання найдієвішої молодіжної громадської організації боролися 69 громадських об’єднань області. За підсумками голосування, до призової трійки увійшли обласний осередок ВМГО «Демократичний Альянс», КМГО «Молода Черкащина» та БФ «Наддніпрянський». Щоб уникнути масових фальсифікацій, голосування тривало всього 3 дні. За ним спостерігала спеціальна комісія із контролю. Секрети перемоги найкращих дізнавалися наші кореспонденти.

Нагород для кращих із кращих в організаторів заходу вистачило на всіх. Спочатку грамоти та щирі вітання дісталися найсильнішим спортсменам нашої області. За грамотами дехто прийшов просто з міжнародних змагань.
Далі вітали вже десятьох найкращих керівників і представників громадських об’єднань, які вчасно подали заявки про свою організацію та були виставлені на он-лайн голосування за звання найдієвішої молодіжної громадської організації. І не лише нагороджували, а й щиро дякували.
Усього участь у конкурсі взяли 69 громадських об’єднань. Утім золото, срібло та бронза по праву дісталися найкращим. Ось ця тендітна дівчина з БФ «Наддніпрянський», який посів третє місце, знає, як бути сильною, допомогти іншим і втілити у життя безліч цікавих та корисних проектів.

Анна Харченко, БФ «Наддніпрянський»: «Роздано шість міні-грандів, 4 проекти реалізовано, екологічні, культурні, для людей з особливими потребами».
Нагорода знайшла і тих, хто дарує черкащанам здоров’я через сміхотерапію. КВН знаходить усе більше і більше поціновувачів у місті та області.
Олександр Тєпайкін, обласний осередок ВМГО Асоціація «КВН України»: «У минулому році грало 6 команд, цього року 16. У нас вже дві ліги, з’явився «Кубок мера».
А от перше місце змогла вибороти наймолодша, утім найактивніша організація. Новому складу Черкаського осередку ВМГО «Демократичний Альянс» усього 3 місяці, а вони вже змогли провести чимало цікавих театралізованих акцій, мітингів, мобів і квестів. Енергії цим молодим черкащанам – не позичати.
Оксана Ложка, Черкаський обласний осередок ВМГО «Демократичний Альянс»: «У нас є певний дух відстоювання, дух своєрідного бунтарства».
Організатори заходу запевняють: голосування було чесним. Щоб уникнути масових фальсифікацій, воно тривало всього 3 дні. Також працювала спеціальна комісія із контролю за ходом голосування, яка не виявила жодного порушення, що могло б вплинути на його результати.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут