Влада тисне на ЗМІ

Днями Черкаський обласний осередок Громадської мережі «Опора» зібрав місцевих журналістіву межах програми «Сприяння запровадженню європейських стандартів в українських медіа». Цей проект фінансується спільно Європейським Союзом та Радою Європи. Аби сприяти роздержавленню ЗМІ, сьогодні по Україні проводять ряд засідань медіа-клубу «Опора». В обговоренні взяла участь і кореспондентка ВІККА-НОВИНИ Наталя Кириленко.

Представники медіа-клубу «Опора» зібрали місцевих медійників на чергове засідання.
Сергій Варич, представник Черкаської ГО «Опора» : «З метою започаткувати дискусію серед журналістів про покращення стандартів журналістики, взагалі про те, на якому рівні перебуває журналістика і робота журналістів сьогодні в Україні».
Представники черкаських ЗМІ обговорювали шляхи роздержавлення засобів масової інформації. Крім цього, говорили про шляхи побудови ефективної комунікації між представниками регіональних медіа. У дискусії брав участь колишній журналіст телеканалу СТБ, шеф-редактор програми «Новини» на Першому національному, експерт «Бюро журналістських розслідувань «Свідомо», а нині незалежний журналіст Дмитро Гнап.
Дмитро Гнап, незалежний журналіст: «Оскільки вважаю журналістику важливим засобом, способом перетворень в суспільстві, засобом впливу на владу».

Також черкаські медійники шукали виходу, як уникнути можливого тиску з боку влади. На думку Дмитра Гнапа, у редакційну політику багатьох українських ЗМІ, зокрема і черкаських, часто втручаються владні структури, а тому в країні невелика кількість незалежних ЗМІ.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут