Влада – народу!

Черкасці готові самостійно керувати містом. У місті відбулися перші конференції зі створення комітету самоорганізації населення. Двадцять третього червня обрали керівний склад та членів організації. Далі комітети подадуть заяви на затвердження їхнього органу самоврядування до міської ради. Учора на одній з таких конференцій в мікрорайоні «Дніпровський» побували наші журналісти.

Донині система самоорганізації населення існувала переважно на папері. Тому міська влада та ініціативні групи жителів мікрорайонів активізували роботу та сподіваються на низку позитивних зрушень. Посадовці переконані: незабаром черкаські органи самоорганізації стануть справді ефективними.
Валентина Савченко, голова комітету: «Конституція України надає можливість людям вирішувати питання власними силами, тобто мешканцям видніше, які питання вирішувати перш за все».
Усього на першу конференцію в мікрорайон «Д», в якому проживає 15 тис. осіб, делегували 30 черкащан. На зібранні затвердили визначені межі району, погодили назву їхнього осередку та створили ініціативну групу, яка займатиметься документацією комітету.
Завдяки комітетам самоорганізації вдасться дещо розвантажити комунальні та соціальні служби міста, зменшити несанкціонований викид сміття та псування громадського майна. Голів районних осередків допускатимуть до пленарних сесій міськради. Вони зможуть

вносити пропозиції до проектів міських програм соціально-економічного і культурного розвитку, а також до проекту міського бюджету.
Заплановано 13 таких конференцій у кожному мікрорайоні. Потім на сесію міської ради буде винесено проект рішення щодо утворення відповідного комітету самоорганізації населення. Після цього відбудеться загальноміська конференція, де оберуть керівний склад. Потому остаточно сформують органи самоорганізації населення.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net