Влада мітить територію для собак

Собаче питання знову у центрі дискусій та обговерень. Утім, цього разу міська влада взялася за домашніх тварин. Виконком міської ради затвердив перелік місць, де з собаками й показуватись не варто. Водночас черкасці, які мають чотириногих друзів, будуть змушені шукати облагороджені місця для вільного вигулу. До кінця року у Черкасах з’являться загороджені «собачі території». В такий спосіб міські чиновники планують захистити собак від людей, а людей від собак. На прогулянку з песиком вийшла і кореспондентка ВІККА-НОВИН Юлія Кропива.

Юлія Кропива, кореспондент: «Для того щоб вигуляти песика, господарю тварини доведеться йти до спеціально відведеного місця. Щоб його розпізнати доведеться уважно роздивлятися та шукати таблички з написами. На них всі побажання міської влади зрозумілі».
У парках, скверах, на центральних площах, біля медичних та освітніх закладів собакам гуляти не можна. В спеціально відведених місцях – лише на повідку і в наморднику, а господарям мати все необхідне, щоб в разі чого, прибрати за другом своїм меншим. Ідеальний варіант вільного вигулу тварин мер Сергій Одарич бачить таким.
Сергій Одарич, міський голова: «Парканчик – 2 метри огороджений, ніяких проблем. Кожен житловий масив має таку територію. І гуляй собі там, стільки захочеш. Нормально, цивілізовано».
Господарі собак і навіть самі собаки не проти. Олена з Бесею відпрацьовують основні дресирувальні трюки. Роблять це подалі від

людних місць.
Олена Литвинова, собаковод: «Ми однозначно ходимо в таких місцях на повідку, обираємо безлюдні місця, але їх не так багато, а собак не так вже й мало».
У господарів чотириногих до міських чиновників свої побажання. Місця для вільного вигулу собак виокремити у кожному районі міста.
Олена Литвинова, собаковод: «Аби не вийшло, що в Південно-Західному районі декілька майданчиків, а в центрі жодного».
Олена сподівається, що території вільного вигулу тварин будуть не лише огородженими, а й матимуть дресирувальне обладнання. Міська влада обіцяє прислухатися до кожної поради собаководів. І вже до кінця літа планує облаштувати зони вигулу загального призначення, а до 15 жовтня – місцеві майданчики.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net