Влада і профспілки заодно

Міська влада та профспілкові комітети порозумілися. Приводом для діалогу стала тема реорганізації РЕУ. Незабаром депутати на сесії будуть вирішувати долю ремонтно-експлуатаційних управлінь. Нагадаємо, що міський голова Сергій Одарич замість 7 РЕУ пропонує утворити 3. Вже напередодні сесії міський голова висловив свою позицію щодо статусу та повноважень організацій, які обслуговують житлові будинки.
Сергій Одарич, міський голова: «Вважаю, що стратегічні питання тепло-, водо-, газопостачання повинні контролюватись владою. А послуги утримання будинків можна вирішувати на ринкових засадах».
Сергій Одарич, який ініціює реорганізацію РЕУ, вважає, що скорочення установ не вплине на якість послуг . Крім того, зменшенню штату адмінперсоналу дозволить зекономити кошти. Голова профспілки області Петро Шевченко підтримує нововведення мера за умови збереження робочих місць за простими працівниками.
Петро Шевченко, голова Федерації спілок області: «Ми справді підтримуємо ідею, яку обговорюємо. Якщо за рахунок адміністративних скорочень і якщо це не вплине на якість і фахову підготовку кадрів. До цього потрібно фахово і чітко підійти».
Голова обласної профспілки Петро Шевченко вважає, що надалі дискусійні питання має регулювати Рада соціального діалогу. Аналогічні організації вже діють при ОДА, при міськвиконкомах у Каневі та Умані. У Черкасах Раду соціального діалогу створять вже незабаром.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут